Про безкоштовні гуртки з вивчення англійської мови

Електронна петиція ЕП-03/2016«Про безкоштовні гуртки з вивчення англійської мови», зареєстрована на офіційному сайті Чопської міської ради,  згідно вимог Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції», в установлений цим Законом строк не набрала необхідної кількості голосів на свою підтримку.

Відповідно, зазначена електронна петиція буде розглядатися Чопською міською радою як  звернення громадян, в порядку, передбаченому Законом України  «Про звернення громадян» в установлені терміни.

Ми, мешканці міста Чопа, що нижче підписалися під цією петицією, просимо Чопську міську раду з метою сприяння вивчення мешканцями міста Чопа англійської мови, створення можливостей її використання у сферах освіти, науки, культури та інших сферах, а також на виконання Указу Президента України від 16.11.2015 № 641/2015 “Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні” просимо створити мережу безкоштовних гуртків з вивчення англійської мови, запровадити літні мовні табори для молоді міста із залученням представників неурядових організацій.

Ініціатор: Олександр Левкулич
Подання від: Березень 2, 2016