Про виконання закону про декомунізацію

Електронна петиція ЕП-06/2016 «Про виконання закону про декомунізацію»,  зареєстрована на офіційному сайті Чопської міської ради,  згідно вимог Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції», в установлений цим Законом термін  не набрала необхідної кількості голосів на свою підтримку.

Відповідно, зазначена електронна петиція буде розглядатися Чопською міською радою, як  звернення громадян, в порядку, передбаченому Законом України  «Про звернення громадян» в установлені терміни.

Електронна петиція ЕП-06/2016 “Про виконання закону про декомунізацію”

Ми, небайдужі мешканці міста Чопа, що підписалися нижче під цією петицією, у порядку ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян» та відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» просимо перейменувати вулиці, які підпадають під дію зазначеного вище Закону, таким чином:

• вулицю Московську на вулицю Київську
  • вулицю Чапаєва на вулицю Петлюри

Довідка.

Щорс Микола Олександрович – радянський військовий діяч періоду громадянської війни 1917–1922 років.

Чапаєв Василь Іванович –військовий діяч Російської імперії та більшовицької Росії, командир 25-ї стрілецької дивізії (згодом — 25-а стрілецька гвардійська Чапаєвська ордена Леніна Червонопрапорна дивізія) Червоної Армії, учасник Першої світової та громадянської воєн. Кавалер трьох Георгіївських хрестів та однієї медалі. Кавалер ордена Червоного Прапора (1919).

Петлюра Симон Васильович – український державний, військовий та політичний діяч, публіцист, літературний і театральний критик.

Ініціатор: Олександр Левкулич
Подання від: Березень 4, 2016