Електронна петиція ЕП-07/2016 «Про звернення до Президента України щодо незаконно отриманого ордену “За заслуги”»,  зареєстрована на офіційному сайті Чопської міської ради,  згідно вимог Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції», в установлений цим Законом термін  не набрала необхідної кількості голосів на свою підтримку.

Відповідно, зазначена електронна петиція буде розглядатися Чопською міською радою, як  звернення громадян, в порядку, передбаченому Законом України  «Про звернення громадян» в установлені терміни.

У 2007 році  колишній міський голова Цар Г.В. отримала від Президента України  державну нагороду “За заслуги ІІ ступеня” за вирішення питання водопостачання у місті Чоп. Нібито мешканцям міста подається цілодобово чиста артезіанська вода завдяки зусиллям колишнього  міського голови Цар Г.В. Документи, на підставі яких  було вручено Державну  нагороду носять явні ознаки підробки.  Рішення приймалось декількома особами міської ради, кулуарно, а не відкрито та прозоро, як передбачено законодавством. Якісного водопостачання в місті Чоп не має  і не було протягом 2006-2016 років. Водопостачання в Чопі –  була і є  проблема №1 в нашому місті. Таким чином Державну нагороду громадянкою Цар Г.В. отримано безпідставно.

Прошу розглянути  звернення до Президента України щодо незаконно отриманого ордену “За заслуги”.

Ініціатор: Лариса Ступак
Подання від: Квітень 4, 2016